reklama

Polsko zakončilo solidním růstem

31.5.2012 | Plachý Rudolf | Fio banka

WIG20 posílil o 1,17 % na 2096,35 b...

...

Dnes zveřejněný polský hrubý domácí produkt příjemně překvapil a podpořil tamní akciový trh. Ten tak jednoznačně překonal okolní trhy.
Globe Trade Centre (GTC) dnes oslabilo o 5,09 %, ale kvůli úpisu nových akcií nebylo zahrnuto do dnešního výpočtu indexu. Nejvíce oslabil Synthos (DWR; -2,73 %) a PKN Orlen (PKN; -2,92 %). Mezi nejúspěšnější tituly se zařadil Assecopol (ACP; +4,49 %), Bank Handlowy (BHW; +4,11 %) a Kernel (KER; +3,7 %).


Rudolf Plachý
Fio banka, a.s.

 
 
 
reklama
reklama

Vítěz soutěže JUNIOR TRADER zhodnotil svůj účet na neuvěřitelných 2 965 907 EUR!

Mezi začínajícím obchodníky je úspěšných necelých 30 % a při dodržování určitých pravidel může být úspěšný i člověk bez zkušeností.

Fio Smartbanking pro Android s novými funkcemi

Fio banka zpřístupnila novou verzi aplikace Fio Smartbanking pro Android, která klientům umožní obsluhovat jejich účet z mobilu opět o něco komplexněji.

Vstřícná obchodní platforma eTrader

Internetová obchodní platforma eTrader, která je nově k dispozici pro obchodování s akciemi je na společném webu www.etrader.cz.

 
 
reklama