Ozvěny Wall Street - přehled

26.06.2013 | , Patria.cz
INVESTICE


Vzdělávací společnost Apollo Group zveřejnila čtvrtletní zisk 1,05 USD za akcii (bez jednorázových položek), při tržbách 947 mil. USD,...

...oproti očekávaným 85 centům na akcii a tržbám 965 mil. USD. Společnost zároveň představila celoroční výhled, který byl v dolní části očekávaného rozmezí. Akcie v poobchodní fázi tak oslabily o 4,5%. Google - Janney Montgomery Scott zahajuje pokrývání s doporučením "Koupit" a cílovou cenou 1,000 USD. Akcie v poobchodní fázi na tuto informaci nereagovaly.  Výrobce zbraní Smith & Wesson zveřejnil v souladu s očekáváním čtvrtletní zisk 44 centů na akcii, při tržbách 179 mil. USD, což překonalo očekávání Wall Street nastavené na 171 mil. USD. Výhled společnosti na aktuální čtvrtletí také příjemně překvapil trh, což nejprve posunulo akcie v poobchodní fázi výše, ty však nakonec stihly zisk umazat. Výrobce hardwaru Synaptics oznámil, že očekává tržby ve finančním čtvrtém čtvrtletí v rozmezí 227 mil. USD a 230 mil.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.