Axiory Europe: Příběh mezinárodní inovativní makléřské značky

11.01.2016 | , FXstreet.cz
INVESTICE


Skupina Axiory a její evropská část Axiory Europe poskytují zákazníkům po celém světě inovativní brokerské...

Skupina Axiory a její evropská část Axiory Europe poskytují zákazníkům po celém světě inovativní brokerské služby, které jsou podpořené technologickou společností Purple Technology s.r.o.. Naším cílem není být brokerskou společností pro každého, ale dát těm, kteří mají zájem, možnost s námi růst a využívat řešení, které na trh přinášíme.

Naší silnou stránkou je vytváření komplexních produktů, které jsou navíc pro koncového uživatele přínosné a zároveň jednoduché. Rádi překonáváme zaběhlé principy a to nám i zákazníkům přináší nové možnosti.

Jako jedna z mála brokerských společností nepocházíme ze zkostnatělého světa velkých finančních korporací. Jsme vizionáři, inovátoři a přinášíme do světa finančních trhů změnu, která je tak trochu fialová.

\"\"

Regulace

Axiory Europe je projekt, ve kterém dvě inovativní společnosti Purple Technology s.r.o., zajišťující technologické zázemí, a Axiory Global Ltd., spojily síly s R Capital Solutions Ltd., investiční společností s licencí v EU, která je oprávněna k přijímání a předávání objednávek do mezibankovního trhu a také ke správě majetku pro všechny finanční instrumenty. Společnost má povolení poskytovat investiční služby v rámci celé Evropské unie, a je tedy zapsána u místních regulátorů jako FCA, ČNB, NBS, BaFIN a další.

Bezpečnost

Klientské vklady jsou drženy u české bankovní skupiny PPF na tzv. \"segregovaných účtech\", což znamená, že jsou zcela odděleny od firemních prostředků společnosti. Stejně tak pokud klient využívá obchodní systém od poskytovatele strategií, Axiory Europe zajišťuje, že poskytovatel strategií ani nikdo jiný nemá přístup k jeho prostředkům. Navíc jako regulovaný obchodník s cennými papíry spadáme pod garanční fond vztahující se k pojištění vkladů.

Jedinečnost: Náhrada hedge fondu

Dopředu nás žene především vědomí, že jsme schopni pro naše klienty vytvořit prostředí, které konkuruje klasickým fondovým řešením. Spojujeme technologické prvky s regulovaným prostředím tak, aby měl trader co nejvíce možností a co největší flexibilitu. A aby pak investor měl naopak snadný přehled, vklady v bezpečí a svůj kapitál neustále k dispozici. Naším řešením posouváme systém na novou emergenční úroveň. A přesně v tom jsme jiní a revoluční.

Přímé napojení na mezibankovní trh: STP Direct Market Access

Jsme STP broker s možností přímého přístupu na mezibankovní trh a rychlého burzovního napojení pro manuální i algoritmické obchodování. Našim klientům jsme podle obchodního stylu a instrumentů, které obchodují, schopni nabídnout různé možnosti realizace obchodních příkazů. Máme přímé napojení na banku a také agregujeme likviditu od top bank na světě.

\"\"

Pro profesionální zákazníky dále kromě standardní produktové nabídky poskytujeme i možnost napojení na FIX protocol a další individuální technické řešení, které profesionální obchodník požaduje.

Obchodníkům nabízíme také různé typy obchodních účtů bez jakýchkoliv omezení obchodování. U nás můžete obchodovat například dlouhodobé strategie, intradenní systémy, scalping metody, ale klidně i HFT trading systémy.

Nabídka Axiory Europe je pestrá díky technologickým inovacím od Purple Technology. Čtyři hlavní produkty naleznete níže, další pak na webových stránkách www.axiory.cz.

Trader

Pro tradery poskytujeme pravé STP DMA / ECN účty s přímým připojením na mezibankovní trh a revoluční podmínky bez kompromisů. Obchodní platformu MetaTrader 4 nabízíme pro všechny typy zařízení, vklad na obchodní účet lze provést několika různými metodami, výběry z účtu provádět v rámci 1 - 2 obchodních dnů a výsledky sledovat v klientské zóně MyAxiory. Zároveň jsme připravili e-book \"Alfa a omega profesionálních traderů\" zdarma ke stažení zde.

Money manager

Nejkomplexnější řešení pro poskytovatele strategií složené z několika typů PAMM / MAM systémů a kopírovacích systémů. K tomu zajišťujeme kompletní administrativu, licenční pokrytí money managerů, individuální obchodní podmínky a mnoho dalšího. Pro zájemce o money manager řešení jsme připravili e-book \"Jak efektivně a legálně poskytovat obchodní strategie?\" zdarma ke stažení zde.

Investor

Investorům přinášíme plnou kontrolu nad svou investicí, živý přehled o tom, jak se jejich investice vyvíjí a několik stupňů ochrany kapitálu. Navíc kompletně transparentní prostředí s možností kdykoliv ukončit svou investici, a tak mít svůj kapitál neustále k dispozici bez jakékoliv blokace kapitálu.

Klientská zóna MyAxiory

Klientská zóna byla vyvinuta exkluzivně pro Axiory a slouží ke všem důležitým operacím, jako jsou založení dodatečného obchodního účtu, žádost o vklad, výběr a nebo změna osobních či bankovních údajů. Mimo to vám dokáže vykreslit obchodní výsledky do přehledných grafů a poskytuje řadu dalších užitečných funkcí a informací. Klientská zóna MyAxiory tak přináší traderům inovativní technologii, pomocí které získávají přehled o svých investicích a zpříjemní všechny důležité operace týkající se obchodních účtů.

Naši klienti

Skupina Axiory spolupracuje s profesionálními obchodníky po celém světě, a to jak v soukromé tak institucionální sféře, a tvoří jim individuální řešení na míru. Mezi významné klienty patří světově uznávaný profesionální trader Andrea Unger, který je zároveň čtyřnásobným světovým šampionem v automatizovaném obchodování (World Cup Trading Championships). Mezi další významné klienty patří například společnost zabývající se kvantitativním algoritmickým obchodováním Quadron Capital Ltd., která využívá revolučního technologického řešení pro money managery.

\"\"

Andrea Unger je jediný trader na světě, který vyhrál World Cup Trading Championships tři roky za sebou.

První krok?

Každá cesta začíná prvním krokem. Rádi vás na té vaší provedeme a ukážeme vám, jak vidíme svět fialově.

Velmi rádi s vámi budeme konzultovat vaše přání a potřeby. Neváhejte nás navštívit v pražské kanceláři Axiory Europe v ulici Revoluční 7, Praha 1, kontaktovat prostřednictvím emailu či využít telefonického kontaktu níže.

Tým Axiory Europe
support@axiory.eu
+420 228 882 352
www.axiory.cz

Pro kompletní prezentaci příběhu mezinárodní inovativní značky Axiory Europe a poskytovaných služeb ve formátu PDF klikněte ZDE.

Axiory Europe je brokerská značka, vlastněná a provozovaná společností R Capital Solutions Ltd., Markou Botsari 3, 3040 Limassol, licencovaným kyperským obchodníkem s cennými papíry, regulovaným CySEC, číslo licence: 246/14.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKYPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.