ČT – probuzení se z letargie

07.12.2005 | , Cyrrus
INVESTICE


Po mnohatýdenním obchodování v oscilaci těsně pod hladinou 500,-Kč s občasným ústřelem nad tuto hranici, se dnes probudil Český telecom. Akcie tohoto titulu...

Po mnohatýdenním obchodování v oscilaci těsně pod hladinou 500,-Kč s občasným ústřelem nad tuto hranici, se dnes probudil Český telecom. Akcie tohoto titulu se začaly zvedat ještě pře otevřením trhu a koteři nastavovali kotace k hranici 515,-. Poté se uskutečnilo jak mnoho “výběrů” tak mnoho “výsypů”. Každopádně se po zbytek dne již pohodlně realizovalo nad hranicí 520,-Kč. Otázkou zůstává, jak celá možná situace vůbec dopadne a zda se nejedná spíše o čekání na holuba na střeše.
Ostatní tituly se přidaly a po včerejším poklesu Komerční banky se tento titul posunul o téměř procento výše k hladině 3.440,-Kč. Závěr obchodování prospěl akciím Čezu, které během odpoledne ztrácely půdu pod nohama ale v závěru se opět přiblížil hranici 700,-Kč.
Zdá se, že si investoři vyměňují portfolia a objevují se již nová doporučení a začíná tak příprava na žádosti o nové investice a objednávky velkých zahraničních klientů.

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.