Vzhledem k včerejšímu svátku ve většině Evropy byl pohyb koruny spíše technického charakteru, ale vůči dolaru zaznamenala ztrátu po zveřejnění amerických dat. Zejména výrobní index z oblasti Philadelphie naznačil, že ke snížení úrokových sazeb v USA nedojde tak brzy, jak se někteří domnívali.
Tyto spekulace pomohly dolaru k celkovému vzestupu. Z dnešních ukazatelů očekáváme zveřejnění domácí bilance běžného účtu za březen a v odpoledních hodinách spotřebitelský sentiment michiganské univerzity.
Ruesch International - specialista na zahraniční platby



Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
