Ani další více než špatná makroekonomická data nezastavila akcie v růstu. V pátek byla zveřejněna statistika pracovních míst. Za poslední měsíc ubylo 415 000 míst. Toto je nejhorší propad od května 1980, kdy ubylo 464 000. Trh očekával špatné číslo, ale okolo 300 000. Trh se zpočátku obchodování pohyboval slabě v minusu, ale rychle se vzpamatoval a posiloval. Dále byla zveřejněna míra nezaměstnanosti 5,4% oproti minulé hodnotě 4,91% a růst mezd o 0,1%. Na základě těchto dat trh očekává na úterním zasedání FEDu snížení úroků o 0,5 bodu.
Trh již také vůbec nereaguje na nová varování před teroristickými útoky. FBI ohlásila, že má důvěryhodné informace o plánovaném útoku na významné mosty v 8 západních státech USA ve dnech mezi 2. a 7. listopadem během dopravní špičky.
Z firemní sféry přicházely smíšené zprávy. Microsoft ve čtvrtek posílil o 6%, aby v pátek při oznámení ukončení 3-letého antimonopolního sporu klesl o 1%. Microsoft se vyhnul velké pokutě, ale bude muset vyjít vstříc ohledně svého zdrojového kódu ostatním softwarovým firmám. Eastman Kodak klesl o 8% v očekávání ostré cenové války mezi výrobci fotografického materiálu. Naopak Home Depot rostl o 5% . Snížení úroků nahrává investicím do bydlení a HD prodává stavební materiály pro stavbu a vybavení domů.
DJIA končil se ziskem 59,64 bodu na 9323 a Nasdaq zavíral na 1745 bodech.