Koruna byla znovu do značné míry závislá na dění na kapitálových trzích a sentimentu investorů. Vzhledem ke včerejšímu růstu tak byla schopna si připsat zisky, ale jejich udržitelnost by dnes mohla být zpochybněna. Na trhu se objevily některé negativní zprávy z baltského regionu a ohledně výhledu amerických regionálních bank.
Na konci týdne by tak někteří obchodníci mohli přistoupit k vybírání zisků, což by mohlo oslabit i českou měnu. Z dnešních ukazatelů stojí za pozornost evropské indexy PMI, v USA bude zveřejněn údaj o prodeji stávajících domů. Investoři se také zaměří na projev šéfa Fedu Bena Bernankeho.
Ruesch International - specialista na zahraniční platby



Dobrá zpráva pro důchodce. Od příštího roku mohou jezdit bez papíru
Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
