...produkce a zásob připravené po skončení obchodování. V době obchodování první statistika USDA uvedla, že říjnová produkce vepřového v USA dosáhla 2,28 miliard váhových liber a byla o 3% nižší než před rokem. Celková výroba červeného masa 4,391 mld liber oproti stejnému období vloni klesla o 2%.
Býci ovládli parket v očekávání, že svátek Dne díkůvzdání bude postupně zvedat poptávku. V trhu bylo umístěné velké množství stop pokynů na nákup. Aktivní prosincový kontrakt vepřových půlek lean hog vyskočil o 162,5 bodů a zakončil na 57,60 centů za libru, únorový futures rostl o 110 bodů až na pětiměsíční maximum 64,375 USc za libru. Futures pork belly s únorovým doručením přidal jen 50 bodů, zakončil na 87,125 centů za libru a téměř stagnoval.
Po skončení obchodování další statistika ministerstva uvedla, že v amerických chladírnách bylo v říjnu 520 mld liber vepřového masa, méně než 528 mil liber vloni, z toho zásoba výběrového pork bellies 37 mil liber vysoce převýšila loňské hodnoty a zásoba šunky meziročně klesla o 16%. Týdenní statistika masné výroby v USA byla o 1% nižší než ve stejném období před rokem.