Pozastavení obchodů s akciemi Unipetrolu a Spolany

23.04.2004 | , RM-Systém
INVESTICE


perex-img Zdroj: Finance.cz

V pátek dne 23.4.2004 po ukončení denní on-line aukce, resp. od 16.00 hod. bude pozastaveno obchodování s akciemi Unipetrolu, a.s. ISIN CZ0009091500

a s akciemi společnosti Spolana, a.s ISIN CS0008424958, ve které je Unipetrol majoritním akcionářem.

Obchodování bude obnoveno po zajištění rovnoměrného rozšíření informace o zveřejnění konečných nabídek účastníků privatizace Unipetrolu a doporučení meziresotní komise vládě České republiky ve věci výběru vítězného zájemce ohledně privatizace společnosti Unipetrol, a.s. a prodeje určitých aktiv České konsolidační agentury.

Lze očekávat, že možnost obchodovat s uvedenými akciemi bude omezena nejpozději do úterý 16.00 hod. dne 27.4.2004. Obchodování by bylo obnoveno v dřívějším termínu pokud by meziresortní komise v průběhu pondělí dne 26.4.2004 vydala tiskovou zprávu ve věci výběru vítězného zájemce ohledně privatizace společnosti Unipetrol.

Informace o obnovení obchodování bude zveřejněna prostřednictvím medií a na webových stránkách www.rmsystem.cz.

RM-SYSTÉM, a.s.

Autor článku

Ing. Jiří Vodička