Páteční obchodování neposunulo americké indexy nikterak výrazně ze svých předchozích závěrů. V pondělí jsou trhy v USA uzavřeny, a tak před prodlouženým víkendem se spíše investoři zaměřili na úpravu portfolií. Mnoho spekulantů je prozatím optimistických. Horší výsledky z počátku tohoto týdne ovlivnily spíše sektory či jednotlivé společnosti, avšak očekávání dalších reportů od mnohých společností bude následovat. Prozatím důvěra investorů v lepší zítřky přetrvává, a tak se výrazným způsobem dolů indexy nesunou.
V příštím týdnu ohlašují hospodářské výsledky velké a významné společnosti, jako jsou Citigroup, J.P.Morgan Chase, Caterpillar, Yahoo, eBay a taktéž např. Motorola.
Rozhodně se tedy příští týden nebudeme nudit.



Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
Test Renault Symbioz: S novým hybridem jezdí svižně a se spotřebou legendárního té-dé-íčka
Kdo nezvládne tento kvíz za plný počet, ten si dost možná auto zničí. Kontrolky jsou totiž základem komunikace mezi autem a řidičem
