...Kimberly-Clark Corp. (KMB), mezi jehož produkty patří kapesníčky Kleenex a plenky Huggies, včera zvýšil svoji čtvrtletní dividendu o 8,9 procenta na 49 centů na akcii.
Společnost uvedla, že nová dividenda, která je zvýšena z původních 45 centů, bude vyplacena 4. dubna akcionářům držícím akcie firmy k 10. březnu.
Spolu s tím společnost uvedla, že jmenovala Johna R. Alma, bývalého prezidenta a výkonného ředitele firmy Coca-Cola Enterprises Inc. (CCE), členem svého představenstva.
Akcie KMB včera posílily o 1,30 % na 59,29 USD, v poobchodní fázi klesly o 0,49 % na 59 USD.



Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
Test Renault Symbioz: S novým hybridem jezdí svižně a se spotřebou legendárního té-dé-íčka
Kdo nezvládne tento kvíz za plný počet, ten si dost možná auto zničí. Kontrolky jsou totiž základem komunikace mezi autem a řidičem
