...Chico´s FAS Inc. (CHS), včera oznámil, že se zisk společnosti za první čtvrtletí zvýšil o bezmála 11 procent na pozadí silnější poptávky, ale společnost také mírně snížila svoji projekci celoročního zisku, citujíc investice do nových značek.
Za čtvrtletí končící 29. dubna společnost vykázala zisk 52 mil. USD/29 centů na akcii, ve srovnání se ziskem 47 mil. USD/26 centů na akcii za shodné tři měsíce před rokem.
Analytici Wall Streetu v průměru čtvrtletní zisk společnosti odhadovali na 29 centů na akcii.
Čisté tržby společnosti se zvýšily o 19,8 procenta na 392 mil. USD, zatímco srovnatelné tržby se za 13týdenní období končící 29. dubna zvýšily o 6,6 procenta.
Společnost snížila svůj výhled pro celý fiskální rok 2006 a nyní za tento rok očekává zisk v rozmezí 1,20-1,24 USD na akcii, když původně počítala se ziskem mezi 1,23-1,26 USD na akcii.
Akcie CHS včera oslabily o 0,20 % na 29,98 USD, v poobchodní fázi zpevnily o 7,24 % na 32,15 USD.



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
