...Juniper Networks Inc. (JNPR), v úterý reportoval nárůst čtvrtletních příjmů, akcie firmy ovšem oslabily, když společnost nepředpověděla žádné zlepšení svých marží.
Příjmy společnosti za čtvrté čtvrtletí vzrostly o 4 procenta na 595,8 mil. USD z 575,5 mil. USD ve shodném období před rokem.
Oznámenými příjmy společnost překonala konsensuální odhad analytiků pro 592,91 mil. USD.
Společnost také vydala projekci příjmů pro první čtvrtletí v rozmezí 615-625 mil. USD a pro celý rok 2007 v rozmezí 2,6-2,7 mld. USD, ve srovnání s 2,33 mld. USD za rok 2006.
Společnost současně oznámila, že hodlá zvýšit své výdaje, a dodala, že marže zůstanou na stejné úrovni jako ve čtvrtém čtvrtletí, kdy činily asi 20 procent.
Společnost Juniper Networks ještě dosud kvůli vyšetřování udělování akciových opcí nepředala finanční zprávy za druhé, třetí a čtvrté čtvrtletí roku 2006, ale jak uvedla, hodlá tak učinit ještě před konečným termínem 31. března vydaným společností Nasdaq.
Akcie JNPR včera posílily o 1,75 % na 19,82 USD, v poobchodní fázi ztratily 6 % na 18,63 USD.