Terminály v New Yorku stojí

08.06.2001 | , Finance.cz
INVESTICE


Technické problémy neumožnily zahájit dnešní obchodování v New Yorku v kompletním rozsahu. Obchod s nejvýznamnějšími tituly na terminálech s označením 1 - 8 nemohl vůbec probíhat.

Technické problémy neumožnily zahájit dnešní obchodování v New Yorku v kompletním rozsahu. Obchod s nejvýznamnějšími tituly na terminálech s označením 1 - 8 nemohl vůbec probíhat. Vedení burzy NYSE se rozhodlo pozastavit trading i na zbylých 9 terminálech. To lze podle Petra Burdy ze společnosti Fio chápat "férové" opatření směrem ke všem emitentům a titulům obchodovaným v New Yorku. Když se neobchoduje třeba s cennými papíry společností IBM, Exxon a jinými, nebudou probíhat obchody s jinými tituly, ač by byly na fungujících platformách realizovatelné.

Každopádně si počkejme na 17:15 a uvidíme, zda se obchodní platformy podaří za oceánem zprovoznit.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.