Koruna i přes intradenní výkyvy nakonec včera uzavřela v blízkosti ranních hodnot v souladu s vývojem v regionu. Obchodování s korunou je v současné době značně závislé na dění na akciových trzích a sentimentu investorů. Dnešní den bude ve znamení zasedání centrálních bank.
Na programu dne jsou měnová rozhodnutí ECB a Bank of England a v obou případech se očekává výrazné snížení úrokových sazeb. V USA budou zveřejněny tovární objednávky a počet nových dávek v nezaměstnanosti, které budou vodítkem před zítřejším reportem o počtu nově vytvořených pracovních míst.
Ruesch International - specialista na zahraniční platby



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
