Domácí investoři získávají přístup k fondům KBC

12.04.2002 | , Finance.cz
INVESTICE


Stejně jako v případě ING dostalo od počátku dubna povolení k činnosti od Komise pro cenné papíry celkem 62 investičních fondů skupiny KBC. Již v lednu dostalo povolení k činnosti 14 fondů společnosti KBC Renta.

Dnes ČSOB, která je členem skupiny KBC, nabízí na všech pobočkách 89 fondů různých investičních strategií spravovaných v rámci skupiny KBC.


Skupina KBC patří mezi největší evropské správce investičních fondů. Obhospodařuje majetek v celkové výši 1500 miliard CZK. Fondy skupiny KBC nabízené prostřednictvím ČSOB jsou určené široké veřejnosti. Investovat je možné jak do fondů denominovaných v korunách, tak do fondů v zahraničních měnách. Investice je možná již od částky 5000 Kč nebo jejího ekvivalentu v cizí měně. Tato velmi nízká suma, přístupná široké veřejnosti, platí, na rozdíl od většiny konkurenčních nabídek, také pro fondy zahraniční.

Zde Vám nabízíme přehled všech fondů skupiny KBC nabízených na pobočkách ČSOB.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.