Změna názvů a statutů fondů Kosíř a Praděd

02.05.2002 | , Finance.cz
INVESTICE


Dne 2. května 2002 nabylo právní moci rozhodnutí Komise pro cenné papíry, kterým se mění statuty a názvy otevřených podílových fondů Kosíř, dluhopisový a Praděd, balancovaný.

Novým názvem fondu Kosíř je NEWTON konzervativní a novým názvem fondu Praděd je NEWTON balancovaný. O změně statutů a názvů fondů investiční společnost NEWTON Investment rozhodla tak, aby i zkrácené názvy fondů lépe vyjadřovaly příslušnost k investiční společnosti NEWTON Investment.

Podrobný přehled změn:

Kosíř, dluhopisový: nový název NEWTON konzervativní, NEWTON Investment - investiční společnost, a.s. otevřený podílový fond, zkráceně NEWTON konzervativní, maximální vstupní přirážka je snížena z 3% na 1%, změny jsou platné od 2. května 2002.

Praděd, balancovaný: nový název NEWTON balancovaný, NEWTON Investment - investiční společnost, a.s. otevřený podílový fond, zkráceně NEWTON balancovaný, změna platná od 2. května 2002.

Hlavní nabídku otevřených podílových fondů investiční společnosti NEWTON Investment tak tvoří NEWTON konzervativní, NEWTON balancovaný a NEWTON Euro.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.