Burza v poledne

28.05.2002 | , Cyrrus
INVESTICE


Ještě větší klid než včera nabízel pohled na pražskou burzu i dnes dopoledne. Přestože nejobchodovanější jsou znovu akcie společnosti ČEZ za 94,40, dnes se investoři uspokojili 19 transakcemi ve SPADu.

Ještě větší klid než včera nabízel pohled na pražskou burzu i dnes dopoledne. Přestože nejobchodovanější jsou znovu akcie společnosti ČEZ za 94,40, dnes se investoři uspokojili 19 transakcemi ve SPADu. Druhý nejobchodovanější Telecom dnes ztrácí 1% na 321, avšak i u něj bylo zobchodováno pouhých 75000 ks. Jediným "pozdvižením" je výprodej Českých radiokomunikací, jež se kvapem dostávají na zajímavou nákupní úroveň 352 koruny se ztrátou 3,5%. Propad však pokračuje také u Unipetrolu, kterému neprospěla změna velikosti lotu. Dnes se ztrátou 2,11% obchoduje těsně pod úrovní 40 korun. Menší turbulence doprovázejí obchody s akciemi Philip Morris, s vysokou volatilitou momentálně obchodují za 9815 korun. Bankovní tituly jsou dnes mimo zájem investorů.

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.