I přes některé horší makroekonomické ukazatele, které byly včera z domácí scény zveřejněny, si koruna udržela pozici. Na globálních akciových trzích i nadále převládá mírně optimistická nálada, která by měla podpořit měny rozvíjejících se trhů včetně koruny.
Současnému vývoji odpovídá cena ropy, která se poprvé od loňského roku vyšplhala nad hranici 60 dolarů za barel. Dnes žádná nová data z české ekonomiky neočekáváme, a proto se obchodníci zaměří na vnější faktory a dění v regionu. Z amerických dat stojí za pozornost maloobchodní tržby za duben.
Ruesch International - specialista na zahraniční platby



Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
