Burza v poledne

30.05.2002 | , Cyrrus
INVESTICE


Na pražské burze se dnes obchoduje zejména s akciemi společnosti ČEZ. Politické tahanice ohledně blokování prodeje distribučních společností vyústily dnes v noci v odvolání předsedkyně výkonného výboru FNM.

Na pražské burze se dnes obchoduje zejména s akciemi společnosti ČEZ. Politické tahanice ohledně blokování prodeje distribučních společností vyústily dnes v noci v odvolání předsedkyně výkonného výboru FNM. Nejasnosti kolem výhledu privatizace ČEZ tak neprospívají ceně akcií. Pokles o téměř 2 procenta zatlačil kurz na 92,7. Ostatní tituly jakoby v pozadí vyčkávají na výsledky voleb, které se kvapně blíží. Telecom se obchoduje na včerejší úrovni 315 korun, slabě posiluje Unipetrol na 70,70 a mírně korigují včerejší pokles také České radiokomunikace, jejichž akcie dnes posilují na 347,60. Komerční banka dnes klesá o 1,5% aby otestovala prozatím nezdolnou úroveň 1800 korun.

Štítky:

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.