KTP Quantum - dobrá zpráva pro klienty

03.06.2002 | , Finance.cz
INVESTICE


Tak jako každé pondělí tak i dnes Vám přinášíme na stránkách našeho serveru www.finance.cz zajímavý a aktuální dotaz, přebíraný ze sekce poradenstvi.finance.cz Tentokrát je to dotaz reagující na aktuální vývoj kolem krachu obchodníka s cennými papíry KTP Quantum, a.s.

Kauze KTP se věnujeme podrobně již delší dobu. I v poradenství se dotazy objevují poměrně často, některé jsme pro vás vybrali již dříve. Pro všechny klienty zkrachovalé firmy máme dobrou zprávu: Klienty vyplatí Garanční fond (zde úplné znění tiskové zprávy)

Proto máme dobrou zprávu i pro naši čtenářku, která se ptala:

"Jsem věřitelkou KTP Quantum. Mužu svoji pohledávku uplatnit u Garančního fondu a jakým spůsobem? Byl můj vklad pojištěn jak jsem byla ujišťována? Za odpověď děkuji."

Náš partner firma Böhm a partner a.s. čtenářce odpověděla takto:

"Dobrý den. Po všech peripetiích spojených s touto kauzou nakonec Garanční fond klienty společnosti KTP odškodní - otázkou je jen kdy. V těchto dnech byste měla obdržet výpis z Vašeho klientského účtu, který Vám zašle správce konkurzní podstaty a tento dokument je velmi důležitým podkladem pro uplatnění Vašich nároků. Hodně štěstí."

Takový je tedy nejnovější vývoj v této kauze. I nadále se na našich stránkách budete moci dozvědět další informace tak, jak budou zveřejňovány konkursním správcem nebo dalšími zainteresovanými stranami.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.