Pioneer web v novém kabátu

05.06.2002 | , Finance.cz
INVESTICE


Nový design webových stránek dnes představila skupina Pioneer Investments v České republice. Na internetu jsou teď v přehledné formě vystaveny komplexní informace o všech více než třiceti fondech skupiny Pioneer Investments.

Úplné znění tiskové zprávy:

Nový design webových stránek dnes představila skupina Pioneer Investments  v České republice. Na adrese www.pioneerinvestments.cz jsou v přehledné formě vystaveny komplexní informace o všech více než třiceti fondech skupiny Pioneer Investments registrovaných v Irsku a Lucembursku i o českém fondu Pioneer Trust . Stránky obsahují kromě informační části také část vzdělávací pro nové i stávající investory a zájemce. Zásadní novinkou je také větší prostor pro investiční zpravodajství, jehož zasílání e-mailem si každý může na stránkách objednat.

"Nový kabát Pioneer webu je střižen přesně podle celosvětového webového módního trendu naší společnosti," řekl Vladimír Fichtner, generální ředitel společnosti Pioneer česká investiční společnost, a.s.. "Šlo hlavně o zpřístupnění většího množství investičních informací přehlednějším způsobem," dodal Fichtner.

Na stránkách jsou každý pracovní den do deseti hodin dopoledne zveřejňovány aktuální informace o fondech a každé pondělí je doplní shrnující komentář k událostem na trzích. Elektronické tiskové středisko zpřístupňuje zájemcům zprávy Pioneer Investments určené médiím. V rámci péče o klienty je zde vystaven čtrnáctidenník Pioneer News a čtyřikrát do roka elektronická verze časopisu pro investory Koruna. Na stránkách jsou také videozáznamy významných osobností skupiny.

Skupina Pioneer Investments náleží do finanční skupiny UniCredito Italiano Banking Group. Tvoří ji čtyři divize: Nová Evropa, Americká divize, Mezinárodní a Italská divize. V České republice patří mezi pět největších správců finančních prostředků v  podílových fondech.

Štítky:

Autor článku


Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICE