Kupujete nebo prodáváte akci přes internet? Proč ne!

10.07.2002 | , Finance.cz
INVESTICE


V těchto horkých letních dnech by bylo asi nejlepší ležet někde u vody a jen odpočívat. Ten kdo má dovolenou a může si klidu dopřát, ten se má dobře. Nicméně nedá se nic dělat, ti méně šťastní z nás musí pracovat...

A jak tedy dopadla poslední anketa sekce Kapitálový trh? V anketní otázce jsme se Vás ptali, jestli nakupujete, nebo prodáváte akcie prostřednictvím internetu. Výsledky jsou překvapivě vyrovnané přibližně po třetinách. 33% z Vás skutečně k obchodování internetu využívá, 37% odpovídajících čtenářů však nemá k interentu důvěru a raději obchoduje klasicky, tedy prostřednictvím obchodníka nebo přímo makléře. Nedůvěra v internet? To se může zdát někomu celkem překvapivé na počátku 21. století. Pro někoho však je opravdu internet spíše postrachem. No a 30% vůbec cenné papíry nemá a tak s nimi nemůže vůbec obchodovat. To je logické.

Nezbývá než Vás upozornit na další možnost výhry trička s našim logem. Pokud máte zájem, je tu pro Vás další anketa.

Krásné prázdniny, krásnou dovolenou a hlavně hodně sluníčka!Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.