TESLA KARLÍN, a.s. - Výbor pro audit – oznámení

24.07.2009 | , Tesla Karlín a.s.
INVESTICE


Představenstvo společnosti TESLA KARLÍN, a.s. oznamuje, že řádná valná hromada společnosti schválila změnu stanov společnosti, která se mimo jiné týká i úpravy nového orgánu společnosti, kterým je Výbor pro audit.

Představenstvo společnosti TESLA KARLÍN, a.s. oznamuje, že řádná valná hromada společnosti konaná dne 25. 6. 2009 schválila změnu stanov společnosti, která se mimo jiné týká i úpravy nového orgánu společnosti, kterým je v souladu se zákonem č. 93/2009 Sb. o auditorech Výbor pro audit. Stanovy společnosti upravují působnost výboru pro audit, jeho složení a funkční období, svolávání a zasedání výboru pro audit, jeho rozhodování a práva a povinnosti členů výboru pro audit.

Představenstvo dále oznamuje, že řádná valná hromada společnosti konaná dne 25. 6. 2009 nezvolila členy výboru pro audit. Dle ustanovení § 44 odst. 3 zákona č. 93/2009 Sb. o auditorech vykonává v tomto případě činnosti výboru pro audit dozorčí rada společnosti. Dozorčí rada společnosti má toto složení:

  • Předseda dozorčí radyIng. Petr Chrápek
  • Člen dozorčí radyRostislav Šindlář
  • Člen dozorčí radyVladimír Kurka

Představenstvo společnosti TESLA KARLÍN, a.s.

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.