Ceny ropy na světových trzích včera smazaly počáteční zisky, v nichž se dostaly až k blízkosti 78 dolarů za barel, a americká ropa sestoupila zpět k 76 dolarům za barel. Ropu oslabily odpolední méně příznivé zprávy z americké ekonomiky, které zhoršily náladu investorů a oslabily americký akciový trh. Obchodování bylo před vypršením platnosti červencového termínového kontraktu na americkou ropu kolísavé.
Cena americké WTI před 19. hodinou SEČ klesla o zhruba 1,40 dolaru na 76,30 dolaru za barel. Předtím se vyhoupla až na 77,79 USD. Severomořská ropa Brent, kde se už obchoduje srpnový kontrakt, zůstala bez větších změn kolem 78,20 USD za barel.



Electra dorazila do Česka a tentokrát to není ta Baťova. Hlavní roli hrají elektromobily
Svatý grál ctitelů supersportů: Lamborghini Miura slaví 60 let
Dobrá zpráva pro důchodce. Od příštího roku mohou jezdit bez papíru
Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
