Další prodeje se realizovaly u Komerční banky a Philip Morris ČR. Zde jsou tyto prodeje vidět už několik dnů. Nakonec dnes Komerční banka oslabila o 2,69% (1950 Kč) a Philip Morris ČR o 4,73% (10250 Kč). U akcií Erste Bank se dnes pozastavil růst z předešlých dnů a akcie tak mírně korigovaly na cenu 1966 Kč (-0,66%).
Ti, kdo očekávali další nárůst u akcií ČEZ, byli dnes asi zklamáni. Přestože vedení ČEZ oznámilo na dnešní plánované tiskové konferenci, že se společnost odvolá vůči verdiktu ÚOHS, akcie dnes také výrazně oslabily na 90,5 Kč (o 3,96%).
Výrazným prodejům se dnes ubránily jen akcie Českých radiokomunikací a Unipetrolu. U Unipetrolu byly až v závěru drobné nákupy při ceně 34,99 Kč, naopak u akcií Českých radiokomunikací pak drobné prodeje, které skončily na ceně 186 Kč (-1,12%).



Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
Test Renault Symbioz: S novým hybridem jezdí svižně a se spotřebou legendárního té-dé-íčka
Kdo nezvládne tento kvíz za plný počet, ten si dost možná auto zničí. Kontrolky jsou totiž základem komunikace mezi autem a řidičem
