ISČS upevnila postavení na trhu fondů

02.01.2003 | , Finance.cz
INVESTICE


Celková hodnota majetku fondů ISČS vzrostla na téměř 40 miliard Kč. Obdobná čísla vykazuje i celá Unie investičních společností. Majetek jejích členských společností letos vzrostl přibližně o 50%  na současných 100 mld. Kč.

"V letošním roce vzrostl počet našich klientů o 100 tisíc na celkem 350 tisíc osob. Rok 2002 tak překonal naše očekávání",  říká generální ředitel ISČS a zároveň předseda Unie investičních společností (UNIS) Dr. Petr Zapletal. a dodává "K rekordnímu přílivu peněz do podílových fondů v tomto roce přispěla rostoucí zkušenost českých střadatelů s moderními způsoby investování a pokles úroků na bankovních vkladech. Svůj pozitivní vliv má i nabídka atraktivních typů fondů, která se stále rozšiřuje." ISČS si podle něj upevnila své postavení největší investiční společnosti v ČR. V tomto trendu chce pokračovat i v dalších letech. Hlavně dalším rozšiřováním nabídky o nové fondy, ale také dále se zlepšujícím poradenstvím, poskytovaným na pobočkách České spořitelny.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.