...
JPMorgan dnes zahájil výsledkovou sezónu amerických bank. Jak na úrovni tržeb, tak čistého zisku výsledek mírně překonal očekávání. Tržby dosáhly 23,8 mld. USD (očekávání 23,3 mld. USD) a čistý zisk na akcii činil ve třetím čtvrtletí 1,02 USD (očekávání 0,92 USD na akcii).
V příštím týdnu budou následovat reporty výsledků Citigroup a Wells Fargo v pondělí, Goldman Sachs a Bank of America v úterý a Morgan Stanley ve strředu. Obecně se očekává, že banky zaměřené na investiční bankovnictví oznámý výrazný pokles ziskovosti vzhledem k vývoji na finančních trzích, zatímco pro retailové banky bylo třetí čtvrtletí poměrně úspěšné.



Electra dorazila do Česka a tentokrát to není ta Baťova. Hlavní roli hrají elektromobily
Svatý grál ctitelů supersportů: Lamborghini Miura slaví 60 let
Dobrá zpráva pro důchodce. Od příštího roku mohou jezdit bez papíru
Test Mitsubishi Outlander PHEV 4×4 Intense (2025): Čekání se vyplatilo
Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
