Nová sekce >Komodity< je populární

10.10.2003 | , Finance.cz
INVESTICE


Jistě většina našich čtenářů zaznamenala, že v průběhu prázdnin se sekce Kapitálový trh obohatila o velice atraktivní a teď již můžeme říci hojně navštěvovanou sekci Komodity. Zde naše čtenáře informujeme o všem podstatném, co se ve světě komodit a derivátových...

...obchodů děje. Denně aktualizované kurzovní lístky ze všech důležitých komoditních burz, analýzy, grafy, Spekulantovy tipy a další spoustu informací sleduje velká řada pravidelných čtenářů.

V anketě na domovské stránce sekce Kapitálový trh jsme se vás v minulém měsíci ptali na základní otázku

"Víte vše o derivátech a komoditách?"

a tím jsme si dokázali potřebnost a užitečnost nových stránek věnujících se právě komoditám. Výsledky naší ankety Vám teď předkládáme. 21% z Vás si evidentně díky sekci Komodity rozšířilo obzor, 45% čtenářů naopak o komoditách nevědělo nic a nové stránky jim k poznání jistě také pomohly a třetinu svět komodit vůbec nezajímá. To je sice velké procento, ale je to jejich škoda. Kdyby stránky Komodit sledovali, jistě by se o tyto obchody začali zajímat více.


Ano, díky nové sekci komodity už vím vše
Ne, vaše nové stránky si ale rád přečtu
O tyto obchody se nezajímamPomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.