Technická analýza: S&P 500, ropa a zlato

FXstreet.cz

Aktuální technická analýza na akciový index S&P 500, ropu (oil) a zlato (gold).

 

S&P 500 (Akciový index) – Cena vytvořila pod rezistencí 1272,60 (maximální swingová cena z 8. prosince) svíčku Doji, která představuje nerozhodnost mezi kupci/prodejci a naznačuje, že existuje šance na obrat trendu. Linie supportu je nyní na 1253,80. Klesající trendová čára, která je zakreslena z maximální ceny 27. října, nyní působí jako silná rezistence. V případě prolomení bude další rezistence na hladině 1292,90.


Ropa (CRUDE OIL) – Cena prolomila horní linii klesající kanálu, který je v platnosti od poloviny listopadu a nyní testuje rezistenci 101,80. V případě dalšího růstu bude cena směřovat k dennímu maximu ze 17. listopadu, což je 103,35. Horní linie kanálu je nyní na hodnotě 99,72 a změnila se na nejbližší support.  


Zlato (GOLD) – Po vzniku svíčkové formace Shooting Star (padající hvězda) cena sestupuje a spodní linie klesajícího kanálu se změnila ze supportu na rezistenci. Medvědi se budou snažit otestovat dlouhodobý support na trendové čáře, která je v platnosti již od konce října 2008. Nyní je na hodnotě 1567.29. Na kanálu je nyní rezistence na 1611,84.


Autor působí ve forex společnosti fxstreet.cz

 
 
Sdílení a tisk
 
Komentář
 
 
 
 
Články Studentskéfinance.cz

Zobrazit další články
Články Firemnífinance.cz

Zobrazit další články
Zajímavé štítky

Zobrazit další štítky
Zajímavá témata štítků

Zobrazit další témata štítků
Slovnik.finance.cz

Zobrazit další slova
Investice - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Firmy - zajímavé odkazy

Zobrazit další obsah
Poradna finance.cz

Zobrazit další dotazy