Klienti Fio si k úspěšnému obchodu mohou přilepšit 10.000 korunami

14.11.2003 | , Finance.cz
INVESTICE


Fio vyhlašuje k výročí svých 10. narozenin pro své klienty soutěž o nejúspěšnější obchod s akciemi. Vítězové soutěže na jednotlivých trzích si připíší výhru 10.000 Kč.

Soutěž o 3x10.000 korun je určena všem klientům společnosti Fio, burzovní společnost, a.s. a společnosti Fio Slovakia o.c.p., a.s. Výhru 10.000,- Kč obdrží tři klienti (z každého trhu jeden) s nejúspěšnějšími obchody provedenými na jednotlivých trzích, na nichž lze prostřednictvím Fio obchodovat - tedy v ČR, USA a SRN. Kritériem bude zejména procentuální zhodnocení transakce.

Vítězné obchody soutěže budou vyhlášeny 8.12.2003 a výsledky soutěže budou zveřejněny na webových stránkách. www.fio.cz Na těchto stránkách se též lze seznámit s přesnými pravidly soutěže.

Do soutěže je možno přihlásit do 3.12.2003 jakýkoliv obchod (tj. nákup a prodej) provedený v době od 17.11. do 28.11. Mohou být přihlašovány jak obchody prováděné elektronicky, tak i obchody prováděné po telefonu či osobně. Soutěže se mohou zúčastnit také obchody provedené s využitím úvěru a shortové obchody. Soutěžící registrují své obchody průběžně, přičemž v soutěži zůstává vždy jen transakce, u které bylo na daném trhu dosaženo největšího procentuálního zisku.

Podmínkou pro zařazení do soutěže je minimální hodnota přihlašované transakce, která je omezena spodní hranicí 10.000 Kč, nebo 300 USD či 300 EURO (na příslušných trzích).

Zdroj: Tisková zpráva Fio, a.s.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.