Nákup akcií Western Digital: Akcie v silném růstovém trendu

25.04.2012 | , Colosseum, a.s.
INVESTICE


Společnost Western Digital (WDC) byla založena ve Spojených státech v roce 1970 a je jedním z největších výrobců harddisků na světě. Produkty firmy najdou uplatnění primárně ve stolních počítačích, v noteboocích, v serverech, v HTPC nebo v telekomunikačních systémech. Společnost prodává řadu svých produktů pod značkami WD Caviar, WD Scorpio, WD Silicon Edge, WD Elements a další.

Vstup do pozice

Aktuálně se cena akcií společnosti Western Digital (WDC) pohybuje na 41,44 USD za kus. Pokud dojde k proražení rezistence na úrovni 43 dolarů, potom je vhodné vstoupit do long pozice. Na základě technické analýzy jsme dospěli k názoru, že by cena mohla v průběhu následujících 6 měsíců otestovat rezistenci na úrovni 47,44 USD, případně vzrůst až k úrovni 49 USD, což odpovídá růstu o velikost předchozího obchodního pásma.

Společnost Western Digital zveřejňuje 26. dubna hospodářské výsledky za uplynulé čtvrtletí. Výsledky mohou být impulsem k dalšímu růstu, který může vést k prolomení rezistence na úrovni 43 USD.


... kompletní analýza ke stažení níže

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.