Akcie Zentivy středem zájmu investorů

25.08.2004 | , Finance.cz
INVESTICE


Akcie společnosti Zentiva vstoupili do poklidných vod Burzy cenných papírů Praha před pár týdny, ale už v nich dělají pořádnou bouři.Od svého vstupu na burzu si totiž připsali 18% k dobru a stále rostou...

Akcie Zentivy táhnou vzůru pozitivní doporučení. Kurz dosáhl v pondělí svého maxima a uzavíral na 572,51 koruny, což představovalo růst o 3,34%. Zentiva v posledních dnech přitahuje pozornost investorů a na růstu ceny akcií se evidentně podílí řada pozitivních doporučení k nákupu od renomovaných společností. Minulý týden navíc zařadila emisi Zentivy do svých mezinárodních indexů společnost Morgan Stanley Capital International Inc.

Společnost Atlantik FT zvedla pro akcie Zentivy jejich roční cílovou cenu na 677 Kč, Erste Bank odhaduje 630 Kč, Patria Finance předpokládá 663 Kč a Wood & Company odhaduje hodnotu roční cílové ceny dokonce na 720 Kč. Zentiva úspěšně vstoupila na kapitálový trh koncem června letošního roku a kurz akcií od začátku obchodování vzrostl téměř o 18%.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICE