Další peníze pro klienty zkrachovalých obchodníků s CP

12.11.2004 | , Finance.cz
INVESTICE


Kauzy zkrachovalých obchodníků s cennými papíry se (alespoň pro klienty) blíží ke konci. Garanční fond obchodníků s cennými papíry prostřednictvím České spořitelny vyplatí poškozeným klientům další náhrady.

Česká spořitelna zahájila včera další výplatu náhrad poškozeným zákazníkům společností Private Investors, Profin CB, Bradley, Rosenblatt&Co a Komerio. Výplata v celkové výši 35 miliónů Kč se týká 1 894 klientů bývalých obchodníků s cennými papíry Private Investors (1 856 klientů ve výši 33,8 mil. Kč) a menšího počtu klientů bývalých obchodníků Profin CB, Bradley, Rosenblatt&Co. a Komerio.

Prostředky budou vypláceny na pobočkách České spořitelny buď v hotovosti nebo převodním příkazem, podle přání klienta. Podrobné informace k výplatám najdou klienti výše uvedených obchodníků s cennými papíry v dopise, který jim Fond a Česká spořitelna v těchto dnech rozesílá. Výplaty klientům, kteří si ve stanovené lhůtě nestačí náhradu vyzvednout, bude Fond ve zhruba kvartálních cyklech opakovat.

Lhůta pro výplatu náhrad potrvá od 15. listopadu do 31. prosince 2004.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.