Americké indexy se také drží v zelených číslech. Index S P 500 připisuje 0,5 % a obchoduje se u 2114 bodů. Zklamáním pro investory dnes byly výsledky a hlavně snížení výhledů společnosti Michael Kors. Akcie zareagovaly silným poklesem o více než 20 % a obchodují se u 48 USD. Sektor luxusního zboží není touto zprávou až tolik poznamenán, protože lepší čísla zveřejnila společnost Tiffany. Došlo i na potvrzení výhledů a akcie posilují o více než 10 % a obchodují se u 95 USD.
Trhy budou i nadále velmi bedlivě sledovat jednání věřitelů s Řeckem a především páteční report amerického HDP. Investorům i vzhledem ke slabším objemům obchodů doporučuji utahovat Stop-loss pokyny a sledovat přicházející zprávy. Přelom května a června umí být divoký a zatím je květen až podezřele klidný.



Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
