Analýza Deutsche Bank hovoří o Zentivě jako o perle

16.02.2005 | , Finance.cz
INVESTICE


Hledání investičních příležitostí je pro drobné i velké investory prvořadým úkolem a takříkajíc denním chlebíčkem. Aby to měli snazší, vydávají renomovaní obchodníci s cennými papíry nebo bankovní domy analýzy a investiční doporučení. Aktuální analýza Deutsche Bank hovoří o Zentivě jako o perle východní Evropy.

"Zentiva je moderní a dynamická farmaceutická společnost, která se specializuje na vývoj, výrobu a marketing značkových ekvivalentů. Máme dominantní pozici na českém a slovenském trhu a jsme jedním z hlavních dodavatelů farmaceutik ve střední a východní Evropě," píše se na internetových stránkách společnosti. A není důvod o tom pochybovat. Skupina vznikla v srpnu roku 2003 spojením dvou úspěšných a největších farmaceutických společností v České a Slovenské republice, společností Léčiva a Slovakofarma V loňském roce také úspěšně vstoupila na Burzu cenných papírů Praha (informace najdete v tomto článku) a výrazně tak, jako první primární emise na naší burze, přispěla k oživení zájmu o české kapitálové trhy v loňském roce (hodnocení loňského roku si přečtěte zde).

Díky spolupráci www.finance.cz a ZertifikateJournal máte nyní možnost přečíst si vysoce profesionální materiál již zmíněné Deutsche Bank, který podrobně popisuje vše podstatné kolem skupiny ZENTIVA.



Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICE