Očekávání ekonomů dotazovaných agenturami Bloomberg a Reuters pro hospodářský růst USA v posledním čtvrtletí bylo navýšeno na 2,5 %, což by bylo o jednu desetinu procentního bodu více, než v minulém roce. Evropské akciové indexy klesají především kvůli napjaté geopolitické situaci způsobené sestřelením ruského bombardéru Tureckem. Nejvíce se dnes dařilo automobilkám, akcie VW připsaly 5 % na 115,3 EUR poté, co německý regulátor upravil podmínky nutné pro opravy motorů postižených emisním skandálem.
Vzrůstající napětí na Blízkém východě společně s energetickou blokádou Krymu Ruskem zvyšuje averzi investorů vůči riziku. Rusko rovněž začíná uvažovat o ukončení dodávek uhlí na Ukrajinu.



Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
Test ojetiny: Možná se vyplatí nejít automaticky pro Škodu. Opel Insignia II je opomíjenou ojetinou za skvělé peníze
Tohle měla být Škoda pro chudé. Sagitta představovala zajímavý nápad, ale do série se nedostala
Na Slovensku nově může člověk dostat pokutu za rychlost, pokud poběží na autobus. Po chodníku se teď musí chodit a jezdit nanejvýš 6 km/h
