ING fondy budou dostupnější

30.03.2005 | , Finance.cz
INVESTICE


Trendu snižování minimálních investovatelných částek se "chytla" také skupina ING. Jejich fondy budou od 1. dubna dostupnější širší investorské veřejnosti.

Skupina ING, která patří k silným značkám nejen na domácím, ale i na globálním trhu, snižuje s účinností od 1. dubna 2005 minimální vstupní investice do podílových fondů. Minimální investice do ING Fondů bude možná od 500 CZK, 500 SKK, 50 EUR, 50 USD a 5 000 JPY.

Důvodem pro snížení minimální investice do ING fondů je umožnění klientům čerpat výhodnější podmínky pro pravidelné investování, a to například formou trvalého měsíčního platebního příkazu“, vysvětluje Libor Vaníček, manažer podílových fondů a retailového bankovnictví, ING Bank.

Mezi nejvýznamnější fondy skupiny ING patří ING Intl. Český akciový fond a ING Intl. Český fond obligací. Vynikající výsledky ING Intl. Českého akciového fondu byly v lednu tohoto roku oceněny pěti hvězdičkami, tedy nejvyšším možným ratingem, renomované ratingové agentury Morningstar.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.