Předvánoční nákupy na BCPP

05.12.2005 | , Cyrrus
INVESTICE


Po delší době se na našem trhu objevily nové peníze. Zpočátku se vyšší nastavení kotací zejména na Komerční bance a Zentivě moc nevyplatilo, ale později se kurzy opět...

Po delší době se na našem trhu objevily nové peníze. Zpočátku se vyšší nastavení kotací zejména na Komerční bance a Zentivě moc nevyplatilo, ale později se kurzy opět dostaly na své hranice, které se pokoušejí překonat. Komerční banka se ustálila na 3.480,- Kč a Zentiva se pokouší dostat nad 1.090,- Kč. Zde má však prozatím dost prodejců. Naopak akcie Čezu se vydaly směrem vzhůru a chtěly pokořit hranici 700,- Kč. To by bylo asi pro dnešní pondělní den příliš, a tak si musíme nechat něco taky na zítřek. Před Vánoci může být ještě veselo, neboť při jen trošku negativní náladě mohou přijít i korekce dosavadních opatrných růstů. Ty lze však využívat k předvánočním nákupům.

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.