Přehnaný pokles pražské burzy?

06.12.2005 | , Cyrrus
INVESTICE


Dnešní obchodování bylo ve znamení výkyvu dolů a to zejména na akciích Komerční banky. Okolní západní trhy rostly, ale červenalo se Maďarsko a u nás jsme zažívali...

Dnešní obchodování bylo ve znamení výkyvu dolů a to zejména na akciích Komerční banky. Okolní západní trhy rostly, ale červenalo se Maďarsko a u nás jsme zažívali nevýraznou korekci. Akcie Komerční banky po včerejším ataku hladiny 3.480,-Kč se propadla až pod 3.400,-, o kterou v závěru obchodování bojovala. Ostatní “aktivnější” tituly jako je ČEZ a Zentiva se snížily taktéž, nikoli však tak markantně. ČEZ se ze včerejších 700,-Kč ustálil u 690,-Kč a Zentiva oscilovala u 1.080,-Kč. Současný pokles lze vnímat spíše jako záchvěv. Předvánoční obchodní seance mohou být díky nelikvidnímu trhu více volatilní a mohou ukázat příležitosti na vhodné nákupy a prodeje. Můžeme se v trhu tzv. vozit.

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.