Při pátečním obchodování se střetávaly nákupní i prodejní objednávky. Byly vcelku vyrovnané, nicméně střídaly se, a tak se dalo slušně obchodovat. Akcie Českého telecomu se dále propadaly a uzavíraly u 510,-Kč. Tato hranice může být po delší době odrazovým můstkem pro výkyvy vzhůru. U 510,-Kč byla cítit slušná nákupní podpora.
ČEZ neudržel 700,-Kč hranici a naopak Komerční banka se pokusila zaútočit na úroveň 3.500,-Kč. Tu však nepřekročila a tak nezbývá než doufat, že příští týden se o to pokusí znovu a lépe.
Zentiva pokračuje v úctyhodné jízdě vzhůru. Zastavila se u 1.115,-Kč, silnější o téměř procento. To je dobrý signál pro ztracení ostychu ostatních a získání znovu důvěry v tento prozatím poslední dobou opomíjený titul.



Malý náklaďáček mnoha jmen: Škoda/Aero/Praga (A) 150 byla nedoceněným československým dříčem
Řidička uvízla na železničním přejezdu, rychlík ji minul jen o kousek
Brzdná dráha delší až o deset metrů. Hlavně levné pneumatiky z východní Asie jsou pro řidiče rizikové
Test Renault Symbioz: S novým hybridem jezdí svižně a se spotřebou legendárního té-dé-íčka
Kdo nezvládne tento kvíz za plný počet, ten si dost možná auto zničí. Kontrolky jsou totiž základem komunikace mezi autem a řidičem
