Google je malý zázrak

13.01.2006 | , Finance.cz
INVESTICE


Akcie rostou, akcie klesají. Důležité je, aby rostly v dlouhodobém časovém horizontu. Pokud ale akcie rostou tak, jak roste Google od IPO, je to malý zázrak.

V našem Poradenském centru můžete položit dotaz z oblasti investic, daní, bydlení a pojištění. Tuto možnost využívá mnoho našich čtenářů a my pro vás každý týden jeden vybíráme. Dnes se podíváme na problematiku investování, konkrétně na nákup akcií.

Otázka:
Někde jsem četl, že Google (GOOG) dostává od analytiků Piper Jaffray zvýšenou cílovou cenu na $600 z předchozích $445. Není to trochu moc? Takový zázrak GOOG zase není. Ani dividendy zatím nevyplácel.

Na tento dotaz odpovídali analytici společnosti Cyrrus, a. s.:

Odpověď:
Dobrý den, no zázrak ta společnost v podstatě je, jeji zhodnoceni od IPO je nevídané. Analytici PJ nezveřejnila nějaké podrobnosti, takže nemůžu mluvit za jejich predikce, ale další potenciál tato firma a společně s ní i odvětví rozhodně má.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.