Koruna vůči euru stagnuje. Začátek týdne nebude pro českou měnu zrovna lehký. Vzhledem ke značnému napětí ve středoevropském regionu a nejistotě na domácí politické scéně bude pro korunu těžké se vymanit ze současného kurzového zajetí. Negativní roli rovněž hraje návrh státního rozpočtu, který počítá s deficitem ve výši 119 mld. korun, což je nejvyšší schodek v historii.
Tato situace tak může překazit plány o přijetí eura v roce 2010. Z ekonomických událostí stojí za pozornost údaj o prodej stávajících domů, který bude odpoledne zveřejněn v USA.
Ruesch International - specialista na zahraniční platby



Dacia Bigster, o které pořád sní spousta českých zákazníků, se vyrábí. S dieselem stojí zhruba 600 tisíc, ale je tu problém
Ceny dálničních známek v Česku porostou, roční bude od ledna už za víc než 2500 Kč
Na prodej je devadesátkové Ferrari pro chudé v perfektním stavu. Fiat za půl milionu je lákavá nabídka
Rakousko končí s nalepovacími dálničními známkami a zdražuje
Test Fiat Panda La Prima: Styl za dobrou cenu a automat k tomu
