Fio novým členem Asociace obchodníků

10.10.2006 | , Finance.cz
INVESTICE


Jeden z největších on-line obchodníků s cennými papíry na českém trhu a nejvýznamnějších členů pražské burzy, společnost Fio, se stala novým členem České asociace obchodníků s cennými papíry.

Přijetí nového člena, společnost Fio, burzovní společnost, a.s., odsouhlasila valná hromada ČAOCP na svém zářijovém zasedání. Společnost Fio se tak zařadila po bok takových společností jako např. BH Securities, Cyrrus, Colosseum, RSJ Invest, aj. V současnosti se počet členských makléřských společností v Asociaci rozrostl na dvanáct.

„Společnost Fio je velmi silným hráčem na současném kapitálovém trhu a jsem proto velmi rád, že se po relativně dlouhé době námluv zařadila mezi členy naší Asociace. Přijetí finanční skupiny Fio mě těší o to více, že se jedná o jednu z největších nebankovních institucí a zároveň společnost, která doposud nebyla zařazena v žádné asociaci,“ komentuje tento krok Zdeněk Radil, generální tajemník ČAOCP. „Do budoucna není vyloučeno další rozšiřování Asociace,“ dodává Radil.Pomohl vám tento obsah? Dejte mu hodnocení:

Průměrné hodnocení: 0
Hlasováno: 0 krát

Články ze sekce: INVESTICEPři poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.